attributes

Pierwsze płatki śniegu już nas zasypały, a więc zima już nadeszła, wraz z nią chłodne dni i mroźne wieczory. Czas przygotować się na niskie temperatury i zainwestować w ciepłe, stylowe ubrania i świetną zabawę. 

Czy to elegancki płaszcz, sportowa kurtka, czy przytulny sweter – w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stawić czoła zimowej aurze z pełnym przekonaniem.

Tej zimy, tak jak i w poprzednich latach trendy modowe plasują się w kolorach beżu, czerni i bieli, a także, ku zdumieniu- czerwieni. Krata, groszki, krawaty, nadruki krajobrazowe na ubraniach to proponują znani projektanci na ten sezon. Ciekawy jest powrót do sukien z lat 50! Wróciły też poduszki wszywane w linię ramion i spódnice zakładane na spodnie. Do stylizacji warto też "dorzucić" coś z futerkiem albo piórkiem jeśli chcemy się dostosować do panującej mody. 

Pamiętaj, że nie ma "złej" pogody tylko nieodpowiednie ubrania, dlatego zajrzyj do kolekcji zimowej gdzie czekają ciepłe rękawiczki, szaliki, czapki, kurtki i swetry.

attributes
attributes