Wybierz język

Kilka słów o nas

Fashion4You to sklep internetowy z modą second hand i nową odzieżą. Nasza oferta zbudowana jest na największym w internecie katalogu odzieży nowej, używanej oraz butów i akcesoriów, opartej na „real photo” – 100% oferty odzwierciedla stan rzeczywisty każdej sztuki. Codziennie publikujemy kilkaset nowych pozycji, do których regularnie stosujemy system obniżek. To umożliwia „upolowanie” wyjątkowych, niepowtarzalnych okazji lub wyjątkowej ceny na jedyny w swoim rodzaju artykuł.

Nasze wartości to: zaufanie, uczciwość, szacunek do ludzi i przyrody. Chcemy aby każdy z naszych klientów czuł, że jest dla nas, jak i dla środowiska bardzo ważny.

Wszystko co robimy wiąże się z przekonaniem, iż przekazujemy światu ponadczasową modę na ekologiczne, przyjazne dla środowiska ponowne wykorzystanie odzieży i innych przydatnych akcesoriów. Dajemy rzeczom drugie życie.

Historia powstania Fashion4You rozpoczęła się w podwarszawskim Piasecznie, a sam projekt wystartował w odpowiedzi na potrzeby wszystkich klientów, którzy są zabiegani, lubią wygodę, zabawę modą, przy jednoczesnym dbaniu o planetę.